Šilainiai Radio

Projekto vizualus sukūrė Julija Lečaitė

ŠILAINIŲ RADIJAS kviečia kartu kurti radijo programas!

2021 m. lapkričio mėnesį menininkės iš Lietuvos ir Jungtinės karalystės kviečia Šilainių gyventojus dalintis patirtimis, istorijomis, anekdotais, dainomis, receptais, eilėraščiais ir visais kitais patyrimais, kurie jiems yra svarbūs.

„ŠILAINIŲ RADIJAS“ – tai garso ir radijo projektas, kuriamas bendradarbiaujant su Šilainių gyventojais. Tranliacijos vyks per „Palangos gatvės radiją“ interneto „bangomis“ (PSR – www.palanga.live – tai „pasidaryk pats“ bendruomenės radijo platforma, įsikūrusi Vilniuje). 

„Šis projektas – tai platforma, skirta švęsti gyvenimą Šilainiuose. Radijo formatas pasirinktas neatsitiktinai – tai medija, padedanti sujungti žmones, išlaikant saugų atstumą, todėl procese gali saugiai dalyvauti visi norintys“ – sako viena iš projekto sumanytojų menininkė Evelina Šimkutė. 

Visą Lapkričio mėnesį Šilainiuose vyks lauko darbai ir įrašų kūrimo sesijos, bei garso dirbtuvės. Paskelbtas atviras kvietimas skaitmeniniam audio turinio kūrimui, kuriami „įvietinti“ audio įrašai. Šių įrašų segmentai bus transliuojami interneto bangomis per „Palangos gatvės radiją“. 

Didydis projekto pristatymas vyks gruodžio 3 d. Kauno Vinco Kudirkos bibliotekos Šilainių padalinyje, kuris vienai dienai pavirs “Radijo stotele” ir pakvies visus norinčius stebėti kaip gimsta radijo programa ir kaip ji pasiekia klausytojus, bei tapti neatskiriama šio proceso dalimi. 

Visų susidomėjusių laukiame garso dirbtuvėse:

Lapkričio 3 d. Trečiadienį 15:30 – 19:00

Lapkričio 4 d. Ketvirtadienį 15:30 – 19:00

Lapkričio 6 d. Šeštadienį 11:30 – 15:00

Lapkričio 7 d. Sekmadienį 11:30 – 16:00

Kauno Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Šilainių padalinyje (Baltų pr. 51)

Informacija ir registracija Tel.: +370 692 70806

Turite pasakojimą, eilėraštį ar dainą, kuri jums patinka? Turite idėją radijo programai? Pasidalinkite telefonu: +370 692 70806 arba elektroniniu paštu: silainiuradijas@gmail.com

Projekto sumanytojos: Samantha Lippett (JK) – menininkė ir kuratorė, dirbanti alternatyvaus švietimo, bendradarbiavimo ir bendruomenės kūrimo projektuose, Julija Lečaitė – garso kuratorė ir bendruomenės radijo ekspertė, bei Šilainiuose gyvenanti menininkė ir kultūros prodiuserė Evelina Šimkutė, dirbanti su socialiai angažuotu menu ir kūrybine vietokūros praktika. 

Šilainių radijas – sukurkime radijo programą kartu!

——-

Projektą finansuoja: Lietuvos kultūros taryba

Organizuoja: Šilainiai Project ir Palanga Street Radio

Partneris: Kauno Vinco Kudirkos viešoji biblioteka

Projekto plakatas:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s